Ploter frezujący

frezowanie CNC METALI ZE STALI,
ALUMINIUM, BRĄZU I MOSIĄDZU

Ploter frezujący CNC to wszechstronne urządzenie, które umożliwia precyzyjne frezowanie różnorodnych materiałów, takich jak drewno, płyta sztucznych tworzyw, plexi, MDF, dibond czy metal. Ten zaawansowany ploter frezujący jest niezastąpiony w branży obróbki, oferując wysoką jakość wykonania i szeroki zakres zastosowań.

Obróbka przy użyciu frezarki CNC odbywa się za pomocą wrzeciona, które steruje ruchem narzędzia, wycinając, grawerując lub obrabiając materiał roboczy. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu ploter cnc jest w stanie wykonywać skomplikowane wzory i projekty z ogromną precyzją. Plotery CNC to idealne wyposażenie dla producentów mebli i wszelkich branż związanych z obróbką materiałów. Zarówno miękki, jak i twardy może być perfekcyjnie wycięte i poddane obróbce przy użyciu frezarki CNC. Maszyna frezująca CNC potrafi także efektywnie obrabiać sztuczne tworzywa, takie jak pcv, plexi, czy płyta HPL. Materiały te charakteryzują się wysoką wytrzymałością, a frezowanie CNC pozwala na precyzyjne wykonywanie detali, które spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Dzięki osi sterującej frezarki CNC, można w łatwy sposób obrabiać metale, w tym aluminium czy profili aluminiowych. Obróbka metalu przy użyciu plotera frezującego cnc zapewnia wysoką precyzję i powtarzalność, co jest niezwykle istotne w przemyśle. Innowacyjność plotera frezującego CNC pozwala na produkcję opakowań, elementów dekoracyjnych, a także wykonanie detali o złożonych kształtach. Ploter cnc to także doskonałe narzędzie dla reklamowców, którzy mogą grawerować logo, teksty czy symbole na różnorodnych materiałach. Profesjonalny ploter frezujący posiada serię narzędzi, co pozwala na różnorodność zastosowań. 

Wysoka jakość produkcyjna, precyzja, wytrzymałość oraz funkcjonalność to cechy, które wyróżniają plotery frezujące CNC. W przemyśle, w branży reklamowej, opakowaniowej, a także w innych dziedzinach, ploter frezujący cnc znalazł szerokie zastosowanie, a jego popularność stale rośnie. Jeśli poszukujesz usługi profesjonalnego plotera frezującego CNC o wysokiej jakości, sprawdź naszą profesjonalną ofertę.

W naszej fabryce w Poznaniu pracuje już nowy ploter frezujący. Obszar roboczy ma wymiary 1500×2000 mm. Dzięki wysokiej klasy technologii i imponującej wydajności, maszyna jest w stanie ciąć szybko przy zachowaniu najwyższej jakości krawędzi.

Na dokładność i szybkość operacji wpływają również zastosowane frezy. Wszystkie są wykonane z niezwykle ziarnistego węglika spiekanego. Pozwala to na uzyskanie preferowanego kształtu – zgodnie z oczekiwaniami.